24.06.2016

Вітаємо студентку 4 курсу Світлану Павлинську з одержанням Грамоти Бахмутської міської ради за активну участь у громадському й творчому житті міста та з нагоди Дня молоді. Церемонія нагородження відбулася 24 червня 2016 року в конференц-залі Управління молодіжної політики та у справах дітей під час зустрічі начальника Управління Л.О. Махничевої з молодіжним активом міста. 
1 
Світлана Павлинська з першого року навчання зарекомендувала себе як старанна й здібна студентка, що постійно працює над підвищенням свого інтелектуального рівня. Наполегливо займається науковою роботою. Бере участь у міжнародних, регіональних, всеукраїнських та університетських наукових конференціях. Серед них: І Міжнародна студентська науково-практична конференція «Студенти та молодь – науці ІІІ тисячоліття» (Артемівськ, 20 листопада 2013 року), ІХ Регіональна науково-практична конференція молодих учених і студентів з міжнародною участю «Студенти та молодь – місту Артемівськ» (Артемівськ, 22 жовтня 2014 року), XVIIІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства» (Донецьк, 23-24 травня 2014 року), ІІ Міжнародна студентська науково-практична конференція «Студенти та молодь – науці ІІІ тисячоліття» (Артемівськ, 20 жовтня 2015 року), ХХ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів,аспірантів і молодих вчених «Соціально-економічні та правові аспекти трансформації суспільства (Бахмут, 12 травня 2016 року). У її доробку 14 тез наукових доповідей. 2015 року шляхом таємного голосування студентів – головою Студентської ради факультету. 
У 2014 році до Міжнародного дня студента відзначена Грамотою міського голови в номінації «Інтелектуальна обдарованість», у 2015 – Грамотою Донецької обласної державної адміністрації.
Поза навчанням та науковим життям Світлана присвячує себе різноманітним захопленням. Одне з найпалкіших – поетична творчість. Стала переможцем міського конкурсу «Невмируще Шевченкове слово», де виступила з власним віршем «Шевченко і я» (2014). Автор поезій: «Хай живе надія» («Я молюся щодня за Вкраїну…»), «Мама», «Любіть рідну мову», «Час минає», «Учителям», «Товарищам-студентам», «Любите своих родителей», «Дух людський неможливо зламати», «Бережімо природу» та інших. Нагороджена Грамотою за виступ на Міській літературно-мистецькій конференції «Нас єднає Шевченкове слово». 
Активна життєва позиція спонукає Світлану до участі в культурному житті Університету та міста. Вона незмінна ведуча та учасник урочистих заходів до Дня міста, Дня учителя, Міжнародного дня студента, 8 Березня, а також І та ІІ Науково-практичних учнівській конференції «Науковий пошук молоді – курс на майбутнє», ІІ Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Студенти та молодь – науці ІІІ тисячоліття». 
Відзначення Грамотою Бахмутської міської ради є гідною оцінкою успіхів Світлани Павлинської та наснагою для її майбутніх досягнень.

 

Професорсько-викладацький колектив та Студентська рада ДонУЕП