6 жовтня 2016 року

6 жовтня 2016 року учні гімназії «Сузір’я» та студенти Університету взяли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених і студентів «Студенти та молодь – для майбутнього країни», що відбулася на базі Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут).

Доповідь Дар’ї Кравцової «Татуювання: засіб візуальної самопрезентації чи данина моді?» на психолого-педагогічній секції викликала жвавий інтерес аудиторії та була відзначена грамотою, адже сьогодні популярність тату серед молоді зростає рекордними темпами.  Вдалим став і виступ на гуманітарній секції Анастасії Очкур, яка цілісно та ґрунтовно вивчила початок творчого шляху Михайла Грушевського. Загалом від нашого навчального закладу на Конференції були представлені 11  розвідок, присвячених актуальним проблемам економіки, історії, психології та педагогіки.

Сподіваємося, що й надалі такі наукові заходи відкриватимуть нам нові імена, ідеї та гіпотези.