14.04.2017

Вітаємо студентку 3 курсу бакалавріату денної форми навчання ПВНЗ «ДонУЕП» Фесіну Марію з успішним проходженням:

• курсу «Публічні закупівлі» на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus (розробники: Міністерство економічного розвитку і торгівлі спільно з Проектом ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС»);
  • курсу «Публічні закупівлі для бізнесу» на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus (розробники: Міністерство економічного розвитку і торгівлі спільно з Проектом ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС»).

Бажаємо подальших успіхів та звершень!

14.04.2017

Вітаємо директора Фінансово-правового коледжу ПВНЗ «ДонУЕП» Ракітіну Оксану Анатоліївну з успішним проходженням:

• курсу «Цифрові комунікації в глобальному просторі» на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus (курс створений соціальним освітнім проектом ITArts);
  • курсу «Захист прав споживачів: теорія та практика» на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus (викладач – засновник юридичної компанії “Spektor Law Firm” Ольга Спектор).

Бажаємо подальших успіхів та звершень!

Великдень об’єднує!

Навесні приходить чудове свято Великодня, світле і чисте, як безхмарне весняне небо, гарне, як молоде життя. Напередодні цього свята, 14.04.2017 року, учні 5-8 класів Гімназії взяли участь у майстер-класі «Великдень об’єднує». Діти створили вітальну листівку, пасхального зайця. Такі заходи у Великодні дні зазвичай спонукають кожного по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків. А ще – бути добрішими, милосерднішими, терплячішими один до одного.