26.04.2017

Із метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій 26 квітня 2017 року в гімназії «Сузір’я» ПВНЗ «ДонУЕП» пройшла зустріч учнів 5-11 класів, студентів Коледжу зі старшим інспектором Державної служби з надзвичайних ситуацій А.О. Спіциним.

Присутні отримали змогу актуалізувати свої знання з протипожежної безпеки та прослухали інструктаж щодо поведінки у разі знаходження підозрілих предметів. Про необхідність таких зустрічей свідчить достатня кількість цікавих запитань, поставлених учнями, на які інспектор дав змістовні відповіді. Учні ще раз упевнилися, що немає на світі нічого ціннішого, ніж людське життя.

26.04.2017

26.04.2017 року для учнів 10 класу гімназії «Сузір’я» ПВНЗ «Донецький університет економіки та права» організовано екскурсію до офісу регіонального представництва Укрсоцбанку м. Бахмут, де молодь ознайомилася з діяльністю банку в режимі реального часу. Гімназистам розповіли, як працює банківська система України, створюються інноваційні продукти та  які можливості і перспективи чекають на її працівників.