27 жовтня 2016 року

27 жовтня 2016 року в Донецькому університеті економіки та права відбулося урочисте відкриття VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу серед учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка.

Учням гімназії «Сузір’я», студентам Коледжу та Університету було запропоновано по-новому поглянути на творчість Т. Шевченка – адже він може бути таким різним! А ще – сучасним і близьким кожному!

dscn5558  dscn5543

Нікого не залишило байдужим виконання пісень Великого Кобзаря в різних музичних стилях. Пролунав етно-хоп із роковими домішками (група «Бандубенд» — пісня «Думи мої, думи мої…»), рок  (група «Тартак» — пісня «Косар»), ліричне виконання («Реве та стогне Дніпр широкий»  — у битві голосів 6 сезону шоу «Голос країни»), проникливий реп  (група «Скрябін» — пісня «Мені однаково…»). Сучасне виконання пісень на вірші Великого Кобзаря дало можливість відкрити нового Шевченка – актуального та модного.

dscn5563

Завершальним акордом стало виконання під гітару ліричної пісні «Не тополю високую…» учнем 8 класу Ткаченком Глібом.

Також прозвучали вітальні слова до учасників Конкурсу з побажанням успіху та натхнення під час виконання творчих робіт, упевненість, що Конкурс спонукає учнів,  студентів до власної творчості.