Відкрита лекція – дискусія за темою дослідження СІМА «З`єднуючи точки зору – прийняття рішень для нової ери»

В ПВНЗ «Донецький університет економіки та права» кафедрою обліку, аудиту та економічного аналізу проведено відкриту лекцію – дискусію за темою дослідження СІМА «З`єднуючи точки зору – прийняття рішень для нової ери».

Метою такого заходу було ознайомлення студентів з новими тенденціями розвитку управлінського обліку в умовах глобалізації, новими навичками прийняття ефективних рішень у сучасному мінливому і невизначеному бізнес – середовищі, а також перевагами співпраці навчального закладу з Інститутом дипломованих бухгалтерів управлінського обліку Великої Британії (Chartered Institute of Management Accountants) CIMA.

Презентацію свого бачення дослідження представила ректор Університету, доктор філософії, Член – кореспондент Академії економічних наук України С.Я.Берсуцька.

Виступи і презентації  представили:

— Голова ПВНЗ «Донецький університет економіки та права»  Гущин І.М. «Українська приватна освіта на шляху до Європейського та світового простору»

— Доктор філософії, доц. каф. економіки підприємництва та менеджменту Краснощок С.О. «Глобальні принципи управлінського обліку: найкращі методи для інтегрованого мислення»

— Директор Інституту економіки та фінансів Ракітіна О.А. «Аспекти реформування бухгалтерського обліку в Україні на основі міжнародних стандартів фінансової звітності»

— Старший викладач Шажко М.В. «Принципи заохочення інтегрованого мислення, як основного чинника вдосконалення процесу прийняття рішень»

Активні дискусії щодо означених вище питань розгорнулись серед студентів. З результатами досліджень виступили Хальпінський Денис, Фесіна Марія, Лук`янова Лідія.

Слухачам було запропоновано відео презентацію CIMA  

Проведена відкрита лекція – дискусія засвідчила високий  інтерес студентства до сучасних тенденцій розвитку бухгалтерської професії та підтвердження їх професійної кваліфікації з використанням міжнародної сертифікаційної програми CIMA.

Відтепер ця кваліфікація доступна в нашому навчальному закладі.