Зустріч студентів з представниками благодійної організації “Благодійний Фонд “Право на Захист”

21 вересня  в Університеті відбулася зустріч студентів і колежан з представниками благодійної організації “Благодійний Фонд “Право на Захист”. Юристи представили основні напрямки роботи Фонду щодо реалізації Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України.

Студенти проявили зацікавленість в роботі по забезпеченню гарантій захисту прав, свобод та законних інтересів внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали у зв`язку з конфліктом на Сході України та окупацією Автономної Республіки Крим.

Керівництво ПВНЗ «ДонУЕП» та “Благодійного Фонду “Право на Захист” обговорили можливість укладення меморандуму, метою якого є консолідація зусиль, спрямованих на співпрацю заради реалізації  внутрішньо переміщеними особами та особами, які постраждали внаслідок військового конфлікту або окупації, права на якісну безоплатну правову допомогу, в тому числі з метою забезпечення доступу до правосуддя, у Донецькій області.