День пам’яті та примирення

08.05.2018 року у ПВНЗ «ДонУЕП» відбулися урочисті заходи до Дня пам`яті та примирення із символом червоного маку та гаслом: «1939-1945. Ніколи знову!»

Учні 5-6 класів гімназії «Сузір`я» зустрілися з ветеранами війни. Гімназисти з великою зацікавленістю слухали розповідь про бойові дії, тяжкі поранення, утрату найближчих людей та радість перемоги. Багато запитань про життя героїв свідчить про небайдужість молодого покоління до подвигу дідів та прадідів. На згадку про зустріч гімназисти подарували квіти та зроблені власноруч листівки із найкращими побажаннями та найщирішою подякою.

Також гімназисти та студенти взяли участь у заході «Ми пам`ятаємо» (урок під відкритим небом). Після урочистої програми молодь поклала квіти до пам`ятника у сквері Партизанської слави.

Дякуємо, ветерани, за Ваш безцінний подвиг!