День української писемності та мови

09 листопада 2018 року в ПВНЗ «ДонУЕП» відзначено День української писемності та мови.

Усі охочі й небайдужі до рідної мови учні 5-11 класів Гімназії та студенти Коледжу виконали завдання I етапу XIX Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика.

У Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності, який проходив у форматі міжнародного флешмобу, взяли участь гімназисти 10-11 класів, студенти Коледжу та Університету, викладачі, працівники ПВНЗ «ДонУЕП». Девіз цьогорічного диктанту – пишемо разом – єднання навколо мови.

Учні 5-7 класів Гімназії взяли участь у мовознавчій квест-грі «Агенти змін», у якій юні шанувальники рідної мови рятували планету від інопланетного вторгнення, розв`язуючи цікаві завдання, проявляючи кмітливість, винахідливість, творчість, усвідомлюючи значущість рідної мови.

День української писемності та мови пройшов цікаво та змістовно.