16 травня в м. Бахмут відбулася  ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні тенденції розвитку освіти, науки та технологій», яку приурочено в цьому році Дню науки в Україні.

Представлені доповіді охоплювали велике коло питань. В роботі конференції взяли участь науковці, аспіранти, студенти ЗВО, викладачі, працівники науково-дослідних установ, а також практичні працівники з України та зарубіжних держав, які займаються науково-дослідною діяльністю.

Кафедра обліку, аудиту та економічного аналізу Інституту економіки та фінансів ПВНЗ «ДонУЕП» в рамках акредитації програм бакалаврського рівня підготовки за спеціальністю «Облік і оподаткування» за вимогами CIMA (Chartered Institute of Management Accountants), приділяє значну увагу дослідженням у сфері бухгалтерського обліку. На наукову конференцію студенткою  магістратури Марією Фесіною представлено доповідь «Аспекти реформування бухгалтерського обліку в Україні на основі міжнародних стандартів фінансової звітності» (науковий керівник – доц. Краснощок С.О.).

За результатами роботи конференції Марію нагороджено грамотою Міського голови «За активну наукову діяльність» та пам`ятним призом благодійного фонду «Дар».