IV Міжнародна студентська науково-практична конференція

26 жовтня в Приватному вищому навчальному закладі «Донецький університет економіки та права» відбулася IV Міжнародна студентська науково — практична конференція «Студенти та молодь – для майбутнього України». Зазначений науковий форум є доброю традицією в  Бахмуті і об`єднує щорічно інтелігентну еліту різних наукових галузей провідних закладів вищої освіти України.

Цьогорічна конференція має статус міжнародної . Її організаторами виступили ПВНЗ «ДонУЕП»( м.Бахмут, Україна); Франкфуртський університет ім.Гете (Німеччина); Білоруський національний технічний університет( Мінськ, Білорусь); Університет Матея Бела (Банська Бистриця, Словаччина); Вища школа комунікації і адміністрування (Познань, Польща); Бізнес школа (Португалія).

У конференції взяли участь більш, ніж 180 дослідників з 50 закладів освіти України та світу. Численні тези доповідей та заявки на виступ надійшли з повідних українських вишів Києва, Вінниці, Ужгорода, Черкас, Тернополя, Харкова, Кривого Рогу, Краматорська, Маріуполя, Старобільська.

Дуже приємно бачити на конференції постійних учасників із навчальних закладів Бахмуту:  ННППІ УІПА; БІТ ДВНЗ «Донецький технічний університет»; БКТІ; ДВУОР ім.С.Бубки; педагогічного коледжу; музичного коледжу ім.І.Карабиця.

Проведення такого заходу – це можливість обговорити наукові здобутки, нові ідеї, це зустрічі давніх друзів, налагодження нових контактів з колегами з різних країн, можливість отримати досвід . Мета заходу – формування нової Української еліти, самореалізації наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді.

Всі учасники конференції отримали іменні сертифікати. За результатами роботи екцій нагороджено  переможців. Відбулося справжнє свято науки. Дякуємо учасникам. Дякуємо науковим керівникам за активне сприяння студентській науці. Сподіваємося на нові цікаві зустрічі.