Лекція-показ «Український жіночий одяг»

05 травня 2018 року учні 5-6 класів гімназії «Сузір`я» ПВНЗ «ДонЕУП» відвідали лекцію-показ «Український жіночий одяг» у міському краєзнавчому музеї. Лекцію провела майстриня з реконструкції прикрас Майя Ернст (м. Дніпропетровськ), яка ще й колекціонує український одяг.

Гімназисти дізналися, де і який тип одягу носили в Україні, чому саме в тих чи інших регіонах використовували певний крій і матеріали. А також наживо побачили, як правильно та у якій послідовності вдягався кожен елемент одежі. Приємно відзначити, що учениці Гімназії (Геращенко Софія — 5 кл., Кищенко Софія, Кузнецова Софія, Харчук Єріка – 6 кл.) на очах у глядачів перетворилися зі звичайних дівчат у фантастичних красунь із Буковини, Покуття, Полтавщини, Катеринославщини.

Дякуємо за дуже щиру, теплу зустріч та інформативну лекцію!