V Науково-практична учнівська конференція «Науковий пошук молоді — курс на майбутнє»

19 квітня 2019 року в гімназії «Сузір`я» Приватного вищого навчального закладу «Донецький університет економіки та права» пройшла V Науково-практична учнівська конференція «Науковий пошук молоді – курс на майбутнє». У роботі Конференції взяли участь 70 юних дослідників із 27 навчальних закладів м. Бахмут, інших населених пунктів Донецької та Закарпатської областей.

Після пленарного засідання роботу Конференції було продовжено на засіданнях п`яти секцій. Члени секційних комісій відзначили широкий спектр тематики робіт доповідачів, наукову обґрунтованість та практичну значущість представлених матеріалів.

За результатами роботи учасники отримали сертифікати, а переможці –  грамоти та дипломи з цінними подарунками. Дякуємо керівникам та юним дослідникам за плідну роботу! Бажаємо нових відкриттів у науковому пошуку та сподіваємося на подальшу співпрацю.