Засідання Ради органів студентського самоврядування переміщених закладів вищої освіти

15.12.2018 відбулося засідання Ради органів студентського самоврядування переміщених закладів вищої освіти, на якому студенти затверджували Положення про Раду, обрали собі Голову, Заступника та Секретаря Ради та інші питання діяльності ОСС в переміщених ЗВО.
Метою даної Ради була координація діяльності органів студентського самоврядування переміщених ЗВО, з питань і організації їх функціонування, освітньої і наукової діяльності, гуманітарної та соціальної складової навчального та виховного процесу, захисту прав і свобод, задоволення інтересів студентів.
Проект складався з ряду засідань Ради ОСС, спеціалізованих тренінгів, серії вебінарів та консультацій, ресурсної та адвокаційної підтримки нашого Центру, задля єдиної мети-розвиток навичок та компетенцій представників ОСС пЗВО для формування справжніх лідерів та реформаторів своїх університетів!
Даний проект став можливим за фінансової підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.