Зустріч із відомим науковцем-істориком

15 листопада 2016 року відбулася зустріч учнів Гімназії та студентів Коледжу Донецького університету економіки та права з доктором історичних наук, професором інституту українознавства ім. Крип’якевича НАН України (м. Львів) Шкраб’юком Петром Васильовичем — відомим українознавцем, поетом, автором книги про видатних українців «Сто кроків до Храму» та багатьох поетичних збірок.
Обговорювалися питання національно-визвольного руху України та його продовження в сучасній історії. Нікого не залишила байдужим розповідь про видатних українців, їх вклад в історію людства. Петро Васильович ознайомив зі своїми віршами, один з яких присвятив Гімназії.
Спілкування з учнями та студентами відбулося в теплій невимушеній атмосфері. Петро Васильович поділився глибокими знаннями з історії країни та культури. Зацікавленість присутні виявили у формі різнобічних запитань.
Зустріч із відомим науковцем-істориком сприяла вихованню національної гідності, почуття патріотизму та гордості за своїх земляків. Щиро дякуємо Петру Васильовичу за зустріч та сподіваємося на подальшу співпрацю.