![](https://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/3-768x1024.jpg)
![](https://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/2-1024x768.jpg)
![](https://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/1-1024x768.jpg)
Вітаємо Жорняк Тетяну Степанівну з присвоєнням звання «Почесний професор» Приватного вищого навчального закладу «Донецький університет економіки та права»!
Жорняк Тетяна Степанівна — доктор філософії, доцент, старший науковий співробітник, відмінник освіти, має стаж науково — педагогічної діяльності понад 28 років.
Враховуючи вклад Жорняк Т.С. у розвиток Університету як у якості засновника, так і на керівних та науково — педагогічних посадах, Вчена рада ПВНЗ «ДонУЕП» присвоїла Тетяні Степанівні звання «Почесний професор Приватного вищого навчального закладу
«Донецький університет економіки та права».
Бажаємо Тетяні Степанівні успіхів та творчого натхнення!