Фінансово-правовий фаховий коледж

Вступ на освітньо-кваліфікаційний рівень «Фаховий молодший бакалавр»

На основі базової загальної освіти (9 класів)

Фінансово-правовий фаховий коледж готує студентів за державними стандартами напрямків «Фінанси, банківська справа і страхування» і «Право» та видає державні дипломи за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Фаховий молодший бакалавр».

Дев’ятикласники після трирічного навчання в коледжі стають дипломованими фахівцями і можуть як працювати за фахом, так і продовжити навчання на 3 курсі ДонУЕП завдяки інтегрованим програмам. Приймаються в коледж також випускники 11 класу на 2 — річний термін навчання, а також на 3 курс ті, хто вже має диплом будь-якого рівня та спеціальності.

Важливе місце в навчальному процесі Фінансово-правового фахового коледжу займає впровадження та широке використання інноваційних технологій — дистанційного навчання, що дає можливість студенту вчитися в зручний для нього час і мати постійний доступ до бази завдань, масових відкритих онлайн-курсів, що дозволяють студентам самостійно обирати дисципліни для вивчення, мультимедійного обладнання в аудиторіях, яке робить процес навчання наочним та цікавим.

Студент має можливість за допомогою комп’ютера в будь-який момент прослухати лекцію, повторити матеріал, виконати і відіслати викладачеві завдання.

Колежани активно та с задоволенням беруть участь у всіх заходах, що проводяться в ДонУЕП. Це і всеукраїнські та міжнародні науково-практичні конференції, і предметні олімпіади, і конкурси наукових робіт, спортивні змагання і турніри, студентське телебачення і веселі свята.

Вступ на начання до Фінансово-правового фахового коледжу ДонУЕП — це розумний вибір на шляху професійного зростання. Чекаємо на Вас!