11.06.2016

11 червня 2016 року на базі Бізнес-школи Донецького університету економіки та права пройшов відкритий семінар на тему «Рецепт успіху від найбільш відомих мільярдерів світу», який провів в.о. декана факультету економіки та підприємництва Донецького університету економіки та права, к.е.н. П.А. Правдивцев.

 

 

У роботі майстер-класу взяли участь слухачі Бізнес-школи, зокрема студенти Донецького університету економіки та права, учні та викладачі гімназії «Сузір’я» ДонУЕП, представники бізнесу м. Бахмут, а також інші верстви населення.

 

Під час семінару слухачі ознайомилися з основними правилами успіху від найбільш відомих мільярдерів світу, серед яких династії Ротшильдів та Рокфеллерів, Джордж Сорос, Стів Джобс, Ілон Маск, Марк Цукерберг, Білл Гейтс. Наприкінці семінару кожен зі слухачів зміг самостійно побудувати власний рецепт успіху.

 

Також слухачі семінару взяли участь у грі-тренінгу з англійської мови «Speaking Reality», яку провела старший викладач кафедри лінгвістики та суспільствознавства Донецького університету економіки та права Т.А. Лаушкіна. Усі гравці отримали не тільки можливість спробувати свої сили в спілкуванні англійською мовою, а й заряд позитивної енергії.

DSC_0421

DSC_0450
DSC_0429

DSC_0461

 

[SvenSoftSocialShareButtons]