![](https://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/4-1024x768.jpg)
![](https://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/3-1-768x1024.jpg)
![](https://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/2-1-768x1024.jpg)
![](https://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2020/10/1-1-768x1024.jpg)
05.10.2020 відбулася зустріч студентів та учнів ПВНЗ «ДонУЕП» із заступником начальника Бахмутського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області Водважко Богданом Миколайовичем.
Під час зустрічі були висвітленні питання організації виконання покарань не пов`язаних із позбавленням волі та особливості роботи даного державного органу. Сподіваємося на подальшу спільну співпрацю.