Участь у соціальній програмі Scholarship

Загальна сума грунату — 50 000 грн. Можливо саме ваші учні або студенти стануть переможцями та отримають головний приз для оплати навчання або освітніх курсів.

 

Хто може взяти участь?

Всі учні 10 — 11 класів (шкіл, гімназій, ліцеїв), студенти 1 — 6 курсів (університетів, коледжів, проф. училищ) денної або заочної форми навчання, які навчаються на бюджетній або контрактній основі.

 

Що потрібно зробити?

Написати статтю на одну з тем:

«Перспективи розвитку вантажних перевезень в Україні»,

«Як вплинула війна на сферу вантажних перевезень України».

 

Більше деталей про конкурс можна подивитися за посиланням Грант від Грузар

 

УВАГА!

 

Текст новини можна скопіювати нижче або за посиланням https://docs.google.com/document/d/1jnD_4XmT3GiVxEhM4yij_xZTUc_uSytd1T2g-bOcdxk/edit#heading=h.dogvda4fumvg

 

Scholarship Україна 2024 

В межах соціального проєкту для учнів та студентів вже стартував новий конкурс «Scholarship в Україні 2024«.

 

У цьому конкурсі надається грант з призовим фондом 50 000 грн. Переможці можуть використати грант на сплату навчання в навчальному закладі або для будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

 

Ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання. Давайте об’єднаймося. Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.

 

Детальніше про діючий конкурс:

Участь у конкурсі безкоштовна. Взяти участь може будь-який учень 10 — 11 класів (шкіл, гімназій, ліцеїв), студент 1 — 6 курсів (університетів, коледжів, проф. училищ), незважаючи на фаховий напрямок та форму навчання. Переможець отримає грант на навчання у розмірі 30 000 грн, а ті хто займуть 2-гі та 3-ті місця, отримають 15 000 грн та 5 000 грн.

 

Студенту або учню необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем та надіслати на поштову скриньку scholarshipukraina@gmail.com для оцінки журі.

 

Роботи прийматимуться до  31 квітня 2024 року. Детальні умови — на сайті проєкту та сторінці грантонадавача https://gruzar.com.ua/grant

 

Ознайомитися як проходив попередній грант Sсholarship в Україні 2023 можна також на сторінці конкурсу.

 

Контакти: 

Руденко Михайло — організатор та представник грантонадавача. 

Телефон: +380 97 919 14 26 

Пошта: scholarshipukraina@gmail.com