![](https://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/photo5314568034033184048-1024x576.jpg)
Понеділок – день «зелений», вирішили студенти, учні, викладачі ПВНЗ «ДонУЕП», замінивши традиційно важкий початок тижня на колоритне, емоційне, веселе свято зеленого кольору.
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/photo5314617335962775202-1024x576.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/photo5314617335962775204-576x1024.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/photo5314617335962775205-1024x576.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/photo5314800894275071131-1024x576.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/photo5314800894275071132-576x1024.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/photo5314800894275071133-576x1024.jpg)
ДОНЕЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА
ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Понеділок – день «зелений», вирішили студенти, учні, викладачі ПВНЗ «ДонУЕП», замінивши традиційно важкий початок тижня на колоритне, емоційне, веселе свято зеленого кольору.