Студенту

Наш Університет – це велика родина, яку вирізняє корпоративний дух, цінності та традиції!

В Університеті ви здобуваєте досвід організації різних заходів, ведення переговорів, роботи в команді, вирішення проблемних питань. І саме для цього вам потрібні друзі, однодумці! А це і є студентське самоврядування.

 

Студентське самоврядування – це студенти, які активно беруть участь у житті Університету, прислухаючись до думки інших студентів, допомагаючи у вирішенні їхніх проблем, удосконалюючи навчальний процес, підвищуючи якість навчання, розробляючи цікаві плани подій на рік та звітуючи про свою діяльність.

 

Ми маємо право впливати на наше життя в Університеті, але для цього ми повинні бути єдині, численні й організовані. Участь у роботі органів студентського самоврядування дасть можливість розвинути лідерські здібності, особистісні якості, стати більш комунікабельним, отримати навички управління та роботи в команді, знайти безліч друзів. Якщо ви хочете, ви обов’язково зможете знайти свою нішу, друзів за інтересами та жити цікавим студентським життям. Головне – проявляти себе та досягати успіхів! Ми молоді та талановиті, ми маємо право самі будувати своє майбутнє! Приєднуйтесь! Студентська рада ДонУЕП – це саме те, що тобі потрібно!

 

Студентська рада ДонУЕП працює згідно з Положенням про Студраду ДонУЕП, планом роботи та планом засідань на кожний навчальний рік.

 

До складу Студради входять  голова, заступники голови, секретар, завідувачі секторів, члени Студради. Щорічно відбувається звітно-виборча конференція студентів ДонУЕП. Відповідно до ст. 38 «Студентське самоврядування»  ЗУ «Про вищу освіту» до складу Вченої ради ДонУЕП входять представники Студради ДонУЕП у кількості трьох осіб. Також відповідно  до вимог законодавства Студентська рада має власне приміщення, оргтехніку, Інтернет, забезпечена канцелярськими витратами.

Студентська рада ДонУЕП є колективним членом Донецької обласної колегії Всеукраїнської студентської ради при МОНМС України та Донецької асоціації студентських правозахисних організаторів. Голова Студради входить до складу означених консультативно-дорадчих органів.

 

Члени Студентської ради беруть участь у всеукраїнських, обласних форумах молоді («Молодь проти корупції, «Молодь та бізнес», «Молодь без кордонів» тощо), засіданнях круглих столів з питань молодіжної політики; у вирішенні всіх питань щодо організації навчально-виховного процесу: контролю відвідування навчальних занять та успішності; організації студентського самоврядування у гуртожитках; випуску студентської газети ДонУЕП «Гаудеамус», участі студентів у конференціях, олімпіадах, семінарах, конкурсах наукових робіт, проектів, міжнародних програмах академічних обмінів, стажуванні за кордоном, зустрічах з фахівцями майбутньої професії.

 

За безпосередньою участю Студради у ДонУЕП традиційно відбуваються Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Соціально-економічні та правові аспекти трансформації українського суспільства», Всеукраїнська науково-практична  студентська конференція іноземними мовами «Тенденції розвитку економіки та права у сучасному світі», Присвячення в студенти, Дебют першокурсника, Урочиста церемонія вручення дипломів випускникам, Місяць правових знань, зустрічі у літературно-музичній вітальні, зустрічі команд КВК, заходи щодо благоустрою території ДонУЕП і міста; проводяться акції «Разом проти ВІЛ/СНІДу», «Кинь цигарку – з’їси цукерку», тренінги, присвячені пропаганді здорового способу життя; організуються екскурсії на відомі українські підприємства та за знаковими місцями культурної спадщини України; працюють клуб англійської мови, дебатний клуб, дискусійний клуб.

 

У межах Місяця правових знань проводяться диспути,  відкриті лекції, бесіди, круглі столи, конкурси рефератів і стінних газет. Студенти Інституту права під керівництвом викладачів беруть активну участь у роботі юридичної клініки «Факел права».