Завершення методичного семінару «Освітня програма в контексті нових стандартів вищої освіти»

В Приватному вищому навчальному закладі «Донецький університет економіки та права» з 09.04.2021-16.04.2021 в режимі онлайн проходив методичний семінар «Освітня програма в контексті нових стандартів вищої освіти». Керівники структурних підрозділів опанували теоретичні та практичні навички з розробки та створення освітньої програми. Детальніше…

Перелік нових інформаційних матеріалів для вступників ТОТ

Онлайн-презентація «Спрощена процедура вступу до вишів черезОсвітні Центри-2021 – 6 важливих кроків»:Покрокова інструкція, яка допоможе мешканцям тимчасово окупованихтериторій та прифронтової зони вступити до українських вишів без паспорта,ЗНО чи свідоцтва про здобуття середньої освіти через Освітні Центри «Донбас Україна» та «Крим-Україна». Детальніше…

Методичний семінар

09.04.2021 відбувся методичний семінар на тему «Освітня програма в контексті нових стандартів вищої освіти», на якому розібрали основні аспекти складу стандарту вищої освіти та освітньої програми.

Проводжаємо зиму!

Яскраві емоції , найсмачніші моменти частування млинцями , запальні танці , усмішки друзів та спалення символу Зими — все це на традиційному святі Масляної у ПВНЗ «ДонУЕП» .

Відкрита лекція з дисципліни «Кримінальне право»

Для студентів 3 курсу Фінансово-правового коледжу ПВНЗ «ДонУЕП» проведено відкриту лекцію з дисципліни «Кримінальне право» на тему: «Призначення покарання». Під час заняття студентам доведено наукові аспекти теми,а також ознайомлено з нюансами судової практики призначення покарань у кримінальних правопорушеннях.