![](https://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2016/12/IIJeJDwcG7Q-1024x576.jpg)
6 грудня 2016 р. в гімназії «Сузір’я» відбулися спортивно-розважальні змагання до Дня Збройних сил України. Щоб стати справжніми захисниками своєї країни, варто уже зараз готуватися: загартовуватися, займатися спортом, а також виховувати в собі мужність, надійність, сміливість, винахідливість і шляхетність. Дві команди учнів 8 та 9 класів не тільки змагалися у швидкості, спритності, силі та витривалості, але й згадували події славної козаччини, сторінки нашої сучасної історії становлення Збройних сил України. Було цікаво і весело. Перемогла дружба.