![](https://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/09/c74fe4fd-464f-43aa-8c32-89b9defcc11d.jpg)
12-14 вересня 2019 р. проходила Щорічна зустріч Ялтинської Європейської стратегії (YES),на якої серед молодих лідерів, запрошених на форум, був присутній Голова Студентського самоврядування ПВНЗ «ДонУЕП» Ілля Романченко. Гостями конференції були: президент України В.Зеленський, прем’єр міністр України О.Гончарук, мер Киіва В.Кличко, депутати Верховної ради України В.Вакарчук, В.Пінчук та представники іноземних країн- Тоні Блер, Річард Бренсон, А.Фог Расмуссен, А. Кваснєвський.
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/09/2-1.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/09/70467030_2454363608132855_4228735782149423104_n.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/09/70763932_2454363731466176_3357964856903860224_n.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/09/a30bc3c8-57c0-4b18-82dc-43deadcaad31.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/09/cc00ac43-becf-4f1e-8395-9c9d93a4f086.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/09/ea9b08eb-22cb-444a-a3b4-9e3e4b977300.jpg)