![](https://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/09/69921406_2451957571706792_4307177810713116672_n.jpg)
Цікаво, креативно та весело пройшов День здоров`я у Приватному вищому навчальному закладі «Донецький університет економіки та права «. Гарний настрій та незабутні враження отримали гімназисти, колежани, викладачі та батьки
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/09/69931272_2451957288373487_1959861205719842816_n.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/09/69978954_2451957415040141_7454239960699240448_n.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/09/70223809_2451957495040133_3311890474976935936_n.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/09/70302525_2451957645040118_4656392251407073280_n.jpg)
ДОНЕЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА
ПРИВАТНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
Цікаво, креативно та весело пройшов День здоров`я у Приватному вищому навчальному закладі «Донецький університет економіки та права «. Гарний настрій та незабутні враження отримали гімназисти, колежани, викладачі та батьки