ІІІ Науково-практична учнівська конференція «Науковий пошук молоді – курс на майбутнє»

21 квітня 2017 року на базі Приватного вищого навчального закладу «Донецький університет економіки та права» пройшла III Науково-практична учнівська конференція «Науковий пошук молоді – курс на майбутнє», приурочена 25-річчю заснування Університету.

У роботі Конференції взяли участь 68 юних дослідників із 13 навчальних закладів м. Бахмут та інших населених пунктів Донецької області.
У вступній промові ректор Університету, кандидат економічних наук Правдивцев П.А. привітав усіх присутніх, відзначив високий рівень унікальності наданих доповідей та побажав нових звершень у науковій діяльності. На пленарному засіданні Конференції були представлені доповіді першого проректора ДонУЕП, кандидата економічних наук, доцента Берсуцької С.Я. за темою «Формування інформаційної культури особистості», головного зберігача фондів Бахмутського краєзнавчого музею Корнацького І.А. за темою «Учнівські дослідження – перша сходинка у світ науки» та студентки I курсу Інституту права ДонУЕП Валерії Звонової за темою «Економічні передумови зростання злочинності серед молоді в Україні».
Роботу Конференції було продовжено на засіданнях шести секцій. Члени секційних комісій відзначили широкий спектр тематики робіт доповідачів, наукову обґрунтованість та практичну значущість представлених матеріалів.
За результатами роботи в секціях учасники отримали сертифікати, а переможці Конференції – дипломи та грамоти з цінними подарунками.
Дякуємо керівникам та юним дослідникам за плідну роботу! Бажаємо нових відкриттів у науковому пошуку та сподіваємося на подальшу співпрацю!