«Scholarship в Україні»

Запуск нового конкурсу в межах соціального проєкту «Scholarship в Україні». Для освітян, які навчаються в закладах вищої освіти це вже V конкурc, який компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проєкту в Україні, організовують. Призовий фонд V конкурсу складає 63 000 грн.Гранти освітяни можуть використати на:- сплату за навчання в ВНЗ,- сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця. Це чудова можливість для розвитку молоді та можливість виграти 15 000 грн. Освітнім закладам, студенти яких беруть участь у конкурсах, надаються сертифікати учасників соціального грантового проєкту»Scholarship в Україні».

Репортаж міського телебачення з останнього захисту студентських робіт можна переглянути за посиланням https://youtu.be/c3hTsqxja3A .

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти, не зважаючи на фаховий напрямок навчання.

Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем організаторами та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі.

Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках проєкту грантонадавачів:

  1. «Бізнес ідеї і стартапи: що я можу реалізувати вже сьогодні?» https://reono.ua/grant
  2. «Кешбек сервіси як наступний етап розвитку електронної комерції в Україні і світі» https://smarty.sale/ua/uk/grant
  3. «Важливість малого і середнього бізнесу для економічного зростання малих і середніх міст України» https://okacredit.ua/grant

Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.