Зустріч з представниками Головного управління Національної поліції у м.Бахмут та керівництвом Бахмутського МЦЗ

08.05.209 р. для студентів ПВНЗ «ДонУЕП», фінансово-правового коледжу та випускників гімназії «Сузір`я” ПВНЗ «ДонУЕП» (наших майбутніх абітурієнтів) за ініціативи Бахмутського міського центру зайнятості в рамках акції «Випускник», організовано зустріч з представниками Головного управління Національної  поліції у м.Бахмут та керівництвом Бахмутського МЦЗ.

Мета заходу: інформація щодо вакансій Департаменту захисту економіки та національної політики України; створення всеукраїнського кадрового резерву; підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці.

Зазначений форум пройшов у цікавому форматі. Студенти отримали важливу інформацію щодо працевлаштування, створення бази якісних відео-резюме, порядку проходження конкурсного відбору на посади. А абітурієнти переконалися у правильності вибору. Адже, Університетом докладається максимум зусиль для того, щоб здійснювалася ґрунтовна підготовка фахівців високої кваліфікації для різних сфер юридичної практики.