![](https://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00244-1024x412.jpg)
08.05.209 р. для студентів ПВНЗ «ДонУЕП», фінансово-правового коледжу та випускників гімназії «Сузір`я” ПВНЗ «ДонУЕП» (наших майбутніх абітурієнтів) за ініціативи Бахмутського міського центру зайнятості в рамках акції «Випускник», організовано зустріч з представниками Головного управління Національної поліції у м.Бахмут та керівництвом Бахмутського МЦЗ.
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00279-1024x687.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00255-1024x564.jpg)
Мета заходу: інформація щодо вакансій Департаменту захисту економіки та національної політики України; створення всеукраїнського кадрового резерву; підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці.
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00261-1024x432.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00284-1024x358.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00301-1024x529.jpg)
Зазначений форум пройшов у цікавому форматі. Студенти отримали важливу інформацію щодо працевлаштування, створення бази якісних відео-резюме, порядку проходження конкурсного відбору на посади. А абітурієнти переконалися у правильності вибору. Адже, Університетом докладається максимум зусиль для того, щоб здійснювалася ґрунтовна підготовка фахівців високої кваліфікації для різних сфер юридичної практики.
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00310-1024x627.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/05/DSC00318-1024x972.jpg)