![](https://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/WhatsApp-Image-2019-10-10-at-14.09.23-2-1024x768.jpeg)
Щорічно 8 жовтня українці святкують День юриста. Студенти Фінансово-правового коледжу та Донецького університету економіки та права завітали до Бахмутського міськрайонного відділу державної виконавчої служби головного теріторіального управління юстиції Донецькогї області.
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/WhatsApp-Image-2019-10-10-at-14.09.23-1-1-768x1024.jpeg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/WhatsApp-Image-2019-10-10-at-14.09.23-3-768x1024.jpeg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/WhatsApp-Image-2019-10-10-at-14.09.24-1-768x1024.jpeg)
Студентам розповіли які юридичні професії існують, шляхи їх здобуття, переваги професії юриста та акцентували увагу на напрямках роботи.