![](https://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3150-1024x768.jpg)
Учителю! Пораднику і друже! Ви вибрали дорогу непросту. Ми Вам сьогодні дякуємо дуже За Вашу працю вчительську святу! |
04.10.2019 року у ПВНЗ «ДонУЕП» в посвяту Дня вчителя пройшов День самоврядування. Управління навчальним процесом було передано майбутнім випускникам – учням 11 класу.
Також День учителя було відзначено пізнавально-розважальною програмою «Хто smartiше», де збірна команда учнів і студентів зустрілась із командою переможців – учителями.
Нехай яскрава зірка наших учителів продовжує зігрівати серця дітей благодатним теплом мудрості і любові.
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_2705-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_2712-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_2744-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_2887-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_2891-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_2904-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_2978-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3013-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3057-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3126-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3154-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_3157-1024x768.jpg)