![](https://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/photo5372829364187671443-1024x768.jpg)
Понеділок – не важкий день для учнів 5 класу гімназії «Сузір`я» ПВНЗ «ДонУЕП». Гра-квест «Сходинками бізнесу до цікавої економіки» дала можливість двом командам «Хайп» і «Бізнес-леді» змагатися у п`яти локаціях.
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/photo5372852213413686211-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/photo5372829364187671445-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/photo5372829364187671447-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/photo5372829364187671449-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/photo5372852213413686215-1024x768.jpg)
Кожна локація випробувала учасників квесту: підраховували вартість ланчу, називали «економічні казки», виконували завдання на станціях «Багатолітерна» та «Money history».
А вчитися – це легко!