![](https://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_3874-1024x768.jpg)
У рамках Тижня економіки для учнів 5, 6, 7, 8 класів гімназії «Сузір`я» ПВНЗ «ДонУЕП» був проведений урок-інновація «Суд над інфляцією».
Потрапивши на судове засідання за справою звинувачення інфляції в економічних злочинах, учні стали безпосередніми свідками судового розслідування, у ході якого, вислухавши сторони обвинувачення і захисту, та надавши останнє слово підсудній – суддя був непохитний у винесенні ухвали: «Винна!»
Вивчаємо економіку та правознавство активно і творчо!
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_3881-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_3892-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_3906-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_3914-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_3923-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_3929-1024x768.jpg)
![](http://donuep.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_4073-1024x768.jpg)